Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Minerální doplněk Farnam MSM, 1 kg

Přírodní doplněk proti bolesti a zánětu.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 11810

346,96 Kč bez DPH

A

399,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 11810
  • Hmotnost v kg: 1,1

Přírodní doplněk proti bolesti a zánětu. Obsahuje 99,92% methylsulfonylmethan ultra čisté kvality bez jiných plnidel. Zlepšuje fyzickou kondici koně, chrání klouby a zpevňuje vazy a šlachy. Určené při bolesti svalů, zánětů kloubů, zánětů kloubní hlavice, škáry kopytní, onemocnění střelky kopytní, bolesti bederní části páteře, zánětu pohrudnice, prasklin kopytního pouzdra a ke zlepšení kvality srsti. Vhodné pro všechny typy koní včetně hříbat, bezpečné pro chov, neobsahuje zakázané látky, lze podávat i koním s projevy alergií. Výrobek je vhodný i pro psy.

Návod k použití:

Dlouhodobé dávkování je možné. Veterinárními lékaři je však doporučováno, aby se při pravidelném zkrmování MSM aplikovalo některé z následujících schémat dávkování. Celkovou délku nutné léčby buď konzultujte s Vaším veterinárním lékařem a nebo přihlédněte ke stáří, kondici, zdravotnímu stavu a fyzické zátěži koně. Uvedené dávkování je pro koně 550kg ž.v. Balení obsahuje odměrku na 5g.

  1. Během tréninku, soutěží a léčby: denně přidávejte 2 odměrky do krmné dávky, a to vždy 20 dnů v každém měsíci během tréninkového období.
  2. Pro prevenci a další použití: denně přidávejte 2 odměrky do krmné dávky, a to vždy 20 dnů v každém měsíci v tzv. dvouměsíční kúře. Tuto kúru lze aplikovat dvakrát ročně, ideálně v jarním a podzimním období.

        Pro lepší zapamatování dávkovacího schématu lze aplikovat i jiná dávkování:

  1. 5 dnů v týdnů
  2. 20 dnů v měsíci
  3. 30 dnů nepřetržitě s měsíční pauzou.

Zákazníci také hledají jako: minerální přípravek pro koně

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: