Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Kamaše Premier-Equine Nano-Tec Infrared, černé - vel. S

Anatomicky tvarované kamaše Nano-Tec s infračerveným tepelným zářením byly vyvinuty pro rychlejší regeneraci a zlepšení výkonu koně

Více informací o produktu

Objednací číslo: 72375

1 363,64 Kč bez DPH

B

1 650,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 72375
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 1,51

Anatomicky tvarované kamaše Nano-Tec s infračerveným tepelným zářením byly vyvinuty pro rychlejší regeneraci a zlepšení výkonu koně.
Kamaše jsou vyrobeny z velmi měkkého materiálu a napomáhají odvádění toxických látek z těla, lepší cirkulaci krve a snižují procento kyseliny mléčné ve svalech. Celkově tak urychlují regenaraci a zrychlují hojení ran a zánětů. Vnější část je vyrobena z velmi prodyšného Air-Tec neoprenu, který umožňuje dobré chlazení šlach a šlachy tak nemají tendenci se přehřívat. Mohou být použity také jako alternativa k přepravním kamaším a navíc mohou být využity na přední i zadní nohy koně.
Nylonová nano vlákna deky obsahují minurály, které jsou rozprostřeny ve vláknech tkaniny a působí tak po celé ploše. Minerály zajišťují, že energie vycházející z těla koně neuniká, ale je odrážena zpět ve formě infračerveného tepelného záření. Infračervené záření zajišťuje lepší proudění krve ve svalstvu a rychlejší regeneraci. Lepší cirkulace krve napomáhá také rychlejšímu hojení ran a zánětů.
- Vícevrstvý systém
- Vyhledává a snižuje záněty
- Odvádí pot
- Možnost použítí v noci i ve dne
- Možnost využít i s bandážemi
- Anantomicky tvarované
- Možnost využití po celý rok
- Použití 4-12 hodin
- Prodáváno v páru
Ošetření: Možno prát na 30°, nesušte v sušičce!
Varování: nepoužívejte na otevřené rány a v případě těhotenství či březosti!

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: