Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Chrániče hlezenního kloubu Premier, magnet, pár

Hlezenní chrániče značky Premier Equine, které doplňují řadu produktů obsahujících magnety.

  • prodyšný neopren
  • pomáhají zmírnit ztuhlost a otoky v oblasti hlezen
  • každý chránič obsahuje 16 magnetů

Více informací o produktu

Objednací číslo: 72376

1 198,35 Kč bez DPH

B

1 450,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 72376
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 1,51

Tyto chrániče pomáhají zmírnit ztuhlost a otoky v oblasti hlezen. Jsou vyrobeny z prodyšného neoprenu, který přilne na nohu koně aniž by bránil v pohybu. Je možné je použít jak před tréninkem tak po tréninku nebo i během přepravy. Každý chránič obsahuje 16 magnetů, které jsou umístěné kolem hlezenního kloubu. 

 Při prvním použití aplikujte na 30 min - 1 hod denně, postupně zvyšujte až na 4 hod denně při optimálním léčení. Nepoužívejte při tréninku, kůň by měl být v klidu s pravidelnou srdeční frekvencí.

Doporučujeme pouze ruční praní s jemným mýdlem, nechat volně uschnout. Prodáváno v páru - 2 ks. Během aplikace těchto chráničů by měli být koně v klidu uvázáni.

Nepoužívejte v případě otevřených ran, během těhotenství, u březích klisen, v blízkosti kardiostimulátorů.

Proč používat právě magnety: Lepší oběh - Snížené svalové napětí - Pomáhá regeneraci svalů, Stimulace zásobování tkáňového kyslíku - Uklidňuje kostní bolesti - Odstraňuje toxiny, Pomáhá obnovování buněk - Snižuje zánět - Snižuje bolest - Zvyšuje hojení - Zmírňuje příznaky artritidy a revmatismu - Stimuluje produkci elastinu a kolagenu, která je nezbytná pro vývoj nových buněk - Regeneruje poškozenou tkáň.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: