Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Deky pro telata

Deky pro telata nabízíme v délkách 70 a 80 cm. Deky podporují imunitní systém telat v prvních dnech a zabraňují průjmům a jiným zdravotním komplikacím. Poskytují také ochranu před vlivem nepříznivého počasí a předcházejí zvýšenému riziku onemocnění telat při poklesu teplot pod 10 ° C. Zamezují i chladovému stresu u novorozených telat. Telata mohou nosit tyto deky po dobu 3. až 4. týdnů nebo déle dle potřeby.

Deky na telata jsou omyvatelné a lze je prát na 30°C. 

Kromě dek pro telata u nás najdete vše potřebné pro krmení telatsušené mléko pro telata, potřeby pro odrohování telat, boudy pro telata a další potřeby pro telata.

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.