Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Sušené mléko pro telata

Sušené mléko Multimilk pro telata v balení 25 kg.

  • Kvalitní sušené mléko, náhražka vhodná pro telata starší 3 dny. 
  • Vynikající rozpustnost, nízká sedimentace. 
  • Nenahrazuje mlezivo! 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44438
Sušené mléko pro telata
Sušené mléko pro telata

1 370,00 Kč bez DPH

C

1 575,50  Kč s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 44438
  • Balení: 1/20
  • Hmotnost v kg: 25

Mléčné náhražky s nižší stravitelností proteinu mohou vést k nižším přírustkům a k přemnožení klostridií v trávicím traktu telat. Je nutné podávat kvalitní mléčnou náhražku s vysokým obsahem proteinu pocházejícího převážne z mléčných složek. Taktéž je nutné zabezpečit příjem kvalitního startéru, který je duležitý pro rozvoj bachorových papil. Podáváním mléčné krmné směsi namísto nativního mléka má kromě značného ekonomického efektu klíčový význam v zamezení přenosu infekčních onemocnění (paratuberkulóza, BVD, infekční mastitida aj.) Kvalitní výživou a péčí o telata minimalizujete dietetické poruchy a tím i infekčním onemocněním, která jsou nejčastejší príčinou úhynu telat. Predevším v zimním období je nutné podávat náhražku s vyšší koncentrací mléčného proteinu; doporučuje se mnohdy podávání vetšího množství nápoje 3 krát denně.

 

Výhody:

  • vysoká využitelnost proteinu živočišného původu je zde zajištěna vysokým obsahem mléčných složek
  • vysoký obsah vitamínu A, D3, E, C a velmi nízký obsah vlákniny 
  • vynikající rozpustnost s minimální sedimentací
  • Emulsizym - unikátní systém bioaktivních peptidů a mastných kyselin se středním řetězcem 

 

KRMNÝ NÁVOD, POUŽITÍ:

Mléčná krmná směs je určena pro telata do 4 měsíců stáří. Multimilk je možné podávat od třetího dne věku. Multimilk se ředí v poměru 1:8 až 1:9, to znamená 100 - 125g na 1 litr vody. Do nádoby nalijte 2/3 vody o teplote 45 - 55C a za stálého míchání přidejte Multimilk v množství odpovídajícím požadovanému poměru. Zbytek doplňte studenou vodou tak, aby teplota výsledné mléčné směsi byla 37 - 40C. Denní dávka nápoje by měla být rozdělena do minimálně dvou napájení a celkový denní příjem by se měl pohybovat okolo 6 litru na jedno napájení telete, v zimě či problémových obdobích i více. Současně by telata měla mít neomezený přístup k pitné vodě a od čtvrtého dne i ke starteru.

Zákazníci také hledají jako: sušené krmné mléko pro telata, náhražka mléka pro telata, sušené mléko pro telata

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: