KAMIR

Chladící podložka pro psy, gelová - 40 x 30 cm

Horko postihuje všechny stejně. Co se ale dá dělat, pokud chcete zajistit větší komfort zvířeti v horku? Poskytněte mu speciální chladící podložku, která dokáže snížit jeho teplotu.

Gel v chladící podložce vytváří nižší teplotu než je teplota zvířete. Díky této skutečnosti zvířeti napomáhá regulovat tělesnou teplotu. Nejlépe pracuje ve stínu. Automaticky chladí, když si na ni zvíře sedne. Podložka je skládací, snadno čistitelná a odolná. Může být používána v interiéru i exteriéru. Není třeba ji chladit ani mrazit.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50430
Chladící podložka pro psy, gelová - 40 x 30 cm Chladící podložka pro psy, gelová
Chladící podložka pro psy, gelová - 40 x 30 cm Chladící podložka pro psy, gelová

123,97 Kč bez DPH

A

150,00 s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 50430
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,3

Gel v podložce vytváří nižší teplotu než je teplota zvířete. Díky tétu skutečnosti zvířeti napomáhá regulovat tělesnou teplotu. Nejlépe pracuje ve stínu. Automaticky chladí, když si na ni zvíře sedne. Jakmile si pes na podušku lehne, ta zareaguje na tlak jeho těla a začne chladit díky speciálnímu gelu. Dochází ke vzniku endotermické reakce, při které se spotřebovává teplo, jež pes vydává, a krystalický obsah se přeměňuje na kapalinu. Chladící podložka pro psa je skládací, snadno čistitelná a odolná. Může být používána v interiéru i exteriéru. Není třeba ji chladit ani mrazit. Dlouhotrvající s opětovným použitím. Skladujte na chladném a suchém místě. Nepoužívejte pokud je povrch poškozen.

Proč se vyplatí nakupovat v našem e-shopu?