Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Boudy pro psy

V této kategorii nabízíme boudy pro psy různých velikostí, i pro velká plemena psů. Boudy, které máme v nabídce pomáhájí díky použitým materiálům udržovat teplé prostředí v zimě a chladnější prostředí uvnitř boudy v létě. Vchod je možné opatřit transparentními žaluziemi, které poskytují psovi ochranu před větrem, deštěm i sněhem. 

Boudu pro psa si můžete jednoduše objednat v eshopu a vyzvednout zdarma na některé z našich poboček.

Psi, kteří jsou chováni převážně venku potřebují místo, kde by se mohli schovat a odpočinout si. 

Jak vybrat správnou boudu pro psa?

Velikost boudy pro psa

Bouda pro psa by měla být dostatečně velká, aby pes mohl do boudy vstoupit, otočit se a v klidu si lehnout. Pokud je bouda pro psa příliš malá, může se pes cítit stísněně a nepohodlně. Pokud je bouda příliš velká, může být těžké udržet ji teplou v chladnějším počasí. Velikost boudy pro psa je tedy potřeba určit individuálně podle velikosti dospělého psa a standardů určených pro chov psů.

Plemeno psa

Zvažte potřeby vašeho psa. Některá plemena psů jsou citlivější na chlad než jiná, někteří psi mají rádi menší, těsnější prostory.

Materiál boudy pro psa

Existuje mnoho různých materiálů, které se používají pro výrobu boudy pro psa. Dřevo a plast jsou běžné, ale mohou být také použity kovové materiály. Dřevo poskytuje dobrou izolaci, plastické boudy se snadno udržují

Izolace boudy pro psa

Bouda pro psa by měla být ideálně dostatečně izolovaná, aby poskytovala udržovat teplé prostředí v zimě a chladnější prostředí uvnitř boudy v létě.

Umístění boudy pro psa

Bouda pro psa by měla být umístěna na suchém a rovném místě, aby pes mohl pohodlně ležet a chránit se před vodou a vlhkostí. Dbejte také na to, aby byla bouda byla chráněna před větrem.

Bezpečnost

Bouda pro psa by měla být navržena tak, aby byla bezpečná pro psa. Bezpečnost zahrnuje také to, aby byla bouda dostatečně stabilní, aby psa chránila před pádem.

Údržba

Bouda by měla být snadno čistitelná, aby bylo možné udržovat psa v čistém a zdravém prostředí. Vyberte takovou boudou, kterou snadno udržujete čistou.

 

Více informací

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 6 produktů
1

Kromě boudy pro psa u nás najdete veškeré potřeby pro psy.