Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Boudy pro psy

Psi, kteří jsou chováni převážně venku potřebují místo, kde by se mohli schovat či si odpočinout. Právě proto potřebují psy boudy pro psy. Jak vybrat správnou psí boudu? Dbejte na to, aby se váš pes do boudy vešel a měl tam pohodlí.

Důležitá je také velikost boudy pro psy – malá bouda neposkytne psovi dostatečné pohodlí a naopak velkou boudu by si pes v zimě sám nevyhřál. Velikost boudy pro psy tedy určujeme individuálně podle velikosti dospělého psa a to podle standardů určených pro chov psů.

Psí bouda bude pro vašeho psa místem, kde se bude cítit v bezpečí a bude chráněn nejen před nepříznivými vlivy počasí, ale také před jinými zvířaty. Bouda je pro psa důležitým zázemím, proto by žádnému pejskovi neměla chybět.

Nejběžnější jsou dřevěné boudy pro psy. Boudy můžete také doplnit ohrádkou či výběhem, případně je termoizolovat.

Boudu pro psa si můžete jednoduše objednat a vyzvednou zdarma na některé z našich poboček.

Řadit podle:
Nalezeno 5 produktů
1

Podívejte se také na naši kompletní nabídku v sekci potřeby pro psy.

Hedáte také: psí boudy, psí bouda, kotec pro psa