KAMIR

Airbagová vesta EQUI-THEME Air, černá - vel. XL

Luxusní ultra lehká airbagová jezdecká vesta značky Equi-theme.

  • Maximální ochrana jezdce.
  • Vyrobeno špičkovou technologií.
  • Vhodná hlavně do soutěží všestrannosti.
  • Snadná manipulace.
  • Francouzský výrobce Helite. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 73621
Airbagová vesta EQUI-THEME Air, černá - vel. XL Vesta airbagová EQUI-THEME Air, černá
Airbagová vesta EQUI-THEME Air, černá - vel. XL Vesta airbagová EQUI-THEME Air, černá

11 148,76 Kč bez DPH

B

13 490,00 s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 73621
  • Hmotnost v kg: 1

Parametry

ZnačkaEqui-Théme
Velikost bezpečnostní vesty nebo chrániče páteřeDospělí - XL

Airbagová jezdecká vesta, která poskytuje maximální ochranu jezdce při jízdě na koni. Vesta je originál výrobkem francouzského výrobce Helite, který je jedničkou na trhu.

Vesta je ultra lehká, je vyrobena z odolného materiálu proti oděru a roztržení. Doporučuje se nosit v kombinaci s klasickou jezdeckou bezpečnostní vestou. V případě, že vesta není nafouknutá, dovoluje jezdci plnou možnost pohybu. Vesta se zapíná na plastové nastavitelné přezky. Manipulace s plastovými přezkami je velmi snadná i v rukavicích. Vesta je podšitá vnitřní prodyšnou síťovinou, která dobře cirkuluje vzduch. Vesta je velmi dobře odvětrávaná. Lze jej nosit v létě i v zimě na jakémkoliv oděvu. Na pravé straně na hrudi má vesta kapsičku na suchý zip. 

Vesta je vhodná hlavně do soutěží všestrannosti, ale je možné ji nosit kdykoliv při jízdě na koni.

 

V případě pádu se kulička vytrhne ze spouštěcího systému a ten aktivuje airbag. Vesta se nafoukne a je tak zminimalizováno riziko zranění jezdce. Vesta zajištuje pokrytí celé délky zad od hlavy až po kostrč a tím je sníženo riziko zranění v případě pádu. Po aktivaci bombičky je nutné bombičku vyměnit za novou. Jedinečný tvar airbagu nafoukne velký objem ochrany, který poté absorbuje otřesy a stabilizuje celý trup od hlavy až po kostrč. Trhačka je součástí vesty. V případě pádu se trhačka odděluje od airbagu, který poté spouští systém. Z bezpečnostních důvodů, pro větší spolehlivost a rychlejší nafouknutí je důležité správně nainstalovat a používat sedlový popruh, který je též součástí vesty. 

 

Na skladě od dětské velikosti v černé barvě. Ostatní barvy a velikosti jsou možné  po domluvě na objednání.

Vesta je dodávána včetně bombičky, sedlového popruhu a trhačky. V případě ztráty nebo poškození je možné toto doobjednat jako náhradní díl. 

 

Čtěte pozorně uživatelskou příručku.

Zákazníci také hledají jako: jezdecká vesta, ochranná vesta na koně, samonafukovací jezdecká vesta

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].