Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Westernová dečka Ekkia AIR - modrá

Westernová podsedlová dečka V různých barvách značky Ekkia.

  • Prodyšný materiál.
  • Kožené náševy. 
  • Měkké polstrování.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80779
Westernová dečka Ekkia AIR - modrá Dečka westernová Ekkia AIR, modrá

1 198,35 Kč bez DPH

B

1 450,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80779
  • Balení: 1/15
  • Hmotnost v kg: 1,5

Westernová podsedlová dečka je vyrobena z prodyšného materiálu. Vnější část je z mash materiálu. Je vypolstrovaná 25 mm filcem, polštáře jsou z 15 mm pěny. Gumová prodyšná vrstva je na vnitřní straně. V oblasti holení je našité kožené vypodložení. 

Rozměr 70 cm- délka na hřbetě, 39 délka postranice. 

Zákazníci také hledají jako: westernovka pod sedlo Ekkia

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].