Profil firmy

Firma KAMÍR a Co. spol. s r.o. vznikla na podzim r. 1991. Od začátku až dodnes se specializuje na služby pro zemědělství, zejména pak na montáže a servis dojící techniky.

Zastupujeme německou firmu na dojení GEA Farm Technologies, Westfalia Surge. Současně dodáváme potřeby pro chovatele, zejména pak elektrické ohradníky a napáječky. Ve firmě pracuje 55 zaměstnanců. V České republice máme kromě sídla společnosti v Pacově pobočky v Českém Krumlově, Litomyšli, Jaroměři, Plzni, Přáslavicích u Olomouce, Třebíči a na Slovensku v Považské Bystrici a Lučenci. Po celou dobu své existence se snažíme najít pro každého zákazníka optimální řešení.

Namontovali jsme asi 310 dojíren. Průběžně se staráme o více jak 350 dojících zařízení.

Pro naše zákazníky sestavujeme sortiment chovatelských potřeb. Jak v České republice tak i v zahraničí hledáme výrobce nebo dodavatele a vybíráme kvalitní a cenově výhodné komponenty. V nabídce naší firmy proto najdete elektrické ohradníky od německé firmy AKO, která je vyrábí již více jak padesát let, izolátory a stříhací strojky od firmy LISTER atd. Isolátory na hřebík CZ 150 vyrábíme na vlastní formě ve spolupráci s firmou KTZ a již jsme vyrobili a prodali více jak 5 mil. kusů.

V roce 2010 jsme zakoupili pro sídlo naší společnosti novou budovu. Jedná se o pětipatrovou budovu, kde je k dispozici více než 3 000 m2 prodejní plochy. K budově patří rozsáhlé plochy pozemků, které umožňují skladovat a vystavovat mnohem širší sortiment výrobků pro chovatele.

Začali jsme vyrábět a prodávat mnohem rozsáhlejší sortiment potřeb pro chov masného skotu a ovcí - krmiště, žlaby a podobně. Velký zájem byl o novinku v našem sortimentu, kterou jsou naháňky z ohradních panelů. Tyto sestavy se skládají podle našeho vlastního (v praxi vyzkoušeného řešení) prakticky pouze ze standardních dílů. Chovatelům slouží již více jak 300 souprav.

Dalším zajímavým produktem jsou italské skladové tunely a haly, které nabízejí perfektní možnosti skladování. Jsou využitelné i jako lehké jízdárny nebo ustájení pro pastviny. Rozšířili jsme i prostor prodejních ploch, potřeb pro chov koní a potřeb pro jezdce.

Úplně novým sortimentem je i ruční nářadí a papírnické potřeby pro účetnictví, modely zemědělských strojů pro maše malé farmáře. Dobře rozvíjejícím se oborem jsou ochranné pomůcky, hlavně velmi kvalitní holiny, rukavice a pod.

NOVINKY A SLEVY

Chcete vědět o našich slevových akcích a novinkách v sortimentu jako první? Přihlaste se k odběru novinek e-mailem!

© 2005 - 2022 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu B2B a B2C UNIPEX CZ s.r.o.