Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Vozíky na mléko pro telata

Vozíky na mléko jsou revolucí v chovu telat. Stejně jako kdysi po zavedení strojního dojení, znamená použití napájecích vozíků na mléko skokové zlepšení a zjednodušení práce chovatele.

Roznášení kýblů či konví je náročné. Mléko chladne a obsluha se musí mnohokrát vracet. Dávkování do věder je nepřesné a namáhavé. Teplota mléka je nestálá a poslední krmená telata dostanou hlavně v zimě o mnoho studenější mléko než je požadovaných 35 °C , což se negativně projeví na zdraví telat.

Vozíky na mléko řeší všechny uvedené problémy: všechno mléko pojmou najednou, udržují jeho konstantní teplotu a pohodlně a přesně odměřují krmné dávky.

Vozíky na mléko pro telata si poradí i se sušeným mlékem. Příprava nápoje ze sušeného mléka je namáhavá práce, rozmíchat třeba 80 litrů není legrace. Elektrické vozíky umí mléko pro telata rozmíchat automaticky, takže odpadá i tato nepříjemnost.

Pomocí napájecích vozíků nemusíte telata zásobovat jenom mlékem, ale také vodou nebo mlezivem. Údržba a mytí vozíků je snadná, splňují všechny hygienické nároky.

Jak snadné je krmení telat s takovým vozíkem, můžete vidět v tomto propagačním videu.

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeny 3 produkty
1