Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Vozíky na mléko pro telata

Vozíky na mléko jsou revolucí v chovu telat. Stejně jako kdysi po zavedení strojního dojení, znamená použití napájecích vozíků na mléko skokové zlepšení a zjednodušení práce chovatele.

Roznášení kýblů či konví je náročné. Mléko chladne a obsluha se musí mnohokrát vracet. Dávkování do věder je nepřesné a namáhavé. Teplota mléka je nestálá a poslední krmená telata dostanou hlavně v zimě o mnoho studenější mléko než je požadovaných 35 °C , což se negativně projeví na zdraví telat.

Vozíky na mléko řeší všechny uvedené problémy: všechno mléko pojmou najednou, udržují jeho konstantní teplotu a pohodlně a přesně odměřují krmné dávky.

Vozíky na mléko pro telata si poradí i se sušeným mlékem. Příprava nápoje ze sušeného mléka je namáhavá práce, rozmíchat třeba 80 litrů není legrace. Elektrické vozíky umí mléko pro telata rozmíchat automaticky, takže odpadá i tato nepříjemnost.

Pomocí napájecích vozíků nemusíte telata zásobovat jenom mlékem, ale také vodou nebo mlezivem. Údržba a mytí vozíků je snadná, splňují všechny hygienické nároky.

Jak snadné je krmení telat s takovým vozíkem, můžete vidět v tomto propagačním videu.

Řadit podle:
Nalezeno 6 produktů
1