Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Vozíky na mléko pro telata

Vozíky na mléko jsou revolucí v chovu telat. Stejně jako kdysi po zavedení strojního dojení, znamená použití napájecích vozíků na mléko skokové zlepšení a zjednodušení práce chovatele.

Roznášení kýblů či konví je náročné. Mléko chladne a obsluha se musí mnohokrát vracet. Dávkování do věder je nepřesné a namáhavé. Teplota mléka je nestálá a poslední krmená telata dostanou hlavně v zimě o mnoho studenější mléko než je požadovaných 35 °C , což se negativně projeví na zdraví telat.

Vozíky na mléko řeší všechny uvedené problémy: všechno mléko pojmou najednou, udržují jeho konstantní teplotu a pohodlně a přesně odměřují krmné dávky.

Vozíky na mléko pro telata si poradí i se sušeným mlékem. Příprava nápoje ze sušeného mléka je namáhavá práce, rozmíchat třeba 80 litrů není legrace. Elektrické vozíky umí mléko pro telata rozmíchat automaticky, takže odpadá i tato nepříjemnost.

Pomocí napájecích vozíků nemusíte telata zásobovat jenom mlékem, ale také vodou nebo mlezivem. Údržba a mytí vozíků je snadná, splňují všechny hygienické nároky.

Jak snadné je krmení telat s takovým vozíkem, můžete vidět v tomto propagačním videu.

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 6 produktů
1