Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Varta Professional Dual Purpose AGM 12V - 70 Ah

Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM pro elektrické ohradníky. Akumulátor lze nabíjet.

 • Technologie AGM pro vynikající odolnost proti otřesům a vibracím.
 • Výjimečně dlouhá životnost: až osmkrát vyšší cyklická odolnost ve srovnání s konvenčními bateriemi (více než 400 cyklů při 50% hloubce vybití).
 • Odolná, zcela utěsněná konstrukce zabraňující vytečení.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 54616
Varta Professional Dual Purpose AGM 12V - 70 Ah Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM 840 070 076, 12V - 70Ah
Varta Professional Dual Purpose AGM 12V - 70 Ah START STOP AGM TECHNOLOGY PLUS
Varta Professional Dual Purpose AGM 12V - 70 Ah Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM 840 070 076, 12V - 70Ah
Varta Professional Dual Purpose AGM 12V - 70 Ah START STOP AGM TECHNOLOGY PLUS
Varianty

4 930,00 Kč bez DPH

B

5 965,30 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 54616
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 22

Další výhody:

 • Ideální pro pokrytí potřeby elektrické energie při startování a pro napájení veškerých elektrospotřebičů.
 • Vyrobena v Německu.
 • Patentovaná mřížka PowerFrame® pro spolehlivou startovací sílu, rychlé dobíjení a odolnost proti korozi.
 • Nejvyšší odolnost proti vibracím.
 • Ideální pro výkonné elektrické čluny, jachty a obytné vozy.
Model:840 060 068840 070 076
Kapacita:60 Ah70 Ah
CCA:680 A760 A
Šířka:175 mm175 mm
Délka:242 mm278 mm
Výška:190 mm190 mm
Short Code:LA 60LA 70

Hlavní výhodou trakčních baterií VARTA PROFESSIONAL DUAL PURPOSE AGM je cyklická odolnost. Co je to cyklická odolnost? Běžné autobaterie jsou konstrukčně navrženy pro hlavní účel, tedy k nastartování motoru osobního či nákladního automobilu. Tento proces vyžaduje krátkodobý (1 - 5 vteřin), avšak vysoký odběr proudu. Po tomto odběru je autobaterie během jízdy dobíjena, ideálně zpět na plnou kapacitu. Je-li baterie správně udržovaná, dobíjená a pod., nikdy v běžném provozu nedojde k jejímu úplnému vybití (až s koncem životnosti). Proti tomu trakční baterie, kde se toto předpokládá jako jediný dočasný zdroj energie, je konstrukčně navržena pro úplné vybíjení, a to v opakujících se cyklech. Běžnou startovací autobaterii takovéto cyklické zatěžování (opakované nabíjení a vybíjení) silně namáhá, a po několika desítkách cyklů začne ztrácet kapacitu.

VARTA PROFESSIONAL DUAL PURPOSE AGM – vysoce výkonné trakční baterie, vyvinuté pro nejmodernější elektrické čluny, jachty, obytné vozy a přívěsy. Jsou vhodné pro pohon elektromotorů, ale i pro napájení spotřebičů. Využívají technologie Absorbent Glass Mat (elektrolyt zasáknutý ve skelném rounu), která poskytuje rezervy energie umožňující dlouhodobé napájení více elektrických zařízení. Jsou zcela bezúdržbové, vyznačují se minimálním samovybíjením a minimálním plynováním. Jsou zcela bezpečné, nehrozí zde vylití – únik elektrolytu. Životnost baterií VARTA PROFESSIONAL DUAL PURPOSE AGM je zhruba 400 cyklů při vybíjení na 50% DOD (depth of discharge = hloubka vybití).

O výrobci: VARTA Automotive AG – evropská základna celosvětově aktivní sekce společnosti 'Johnson Controls Power Solutions', jedné z částí amerického smíšeného koncernu JCI, Inc., se sídlem v Milwaukee, USA. Široký sortiment vyráběný v 8 závodech ve 4 evropských zemích: Německu, Francii, Španělsku a České republice.

Zpětný bezplatný odběr starých a použitých baterií - akumulátorů - článků provádíme v místě naší provozovny a to během pracovní doby.

Nabíjet baterie typu AGM lze pouze nabíječi, které mají režim pro nabíjení akumulátorů AGM/GEL.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].