Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kabel pro připojení bateriových ohradníků k 12 V autobaterii

Kabel slouží k připojení bateriových ohradníků s kontakty pro 9V bateie k 12 V akumulátoru s krokosvorkami a pojistkou proti přepólování.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33150
Kabel pro připojení bateriových ohradníků k 12 V autobaterii Kabel pro připojení bateriových ohradníků k 12 V autobaterii

250,00 Kč bez DPH

A

302,50 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 33150
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,09
  • Značka: AKO Agrartechnik

Červený kabel se připojuje k + pólu, černý kabel se připojuje k - pólu.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].