Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Varta Professional Dual Purpose AGM 12V - 60 Ah

Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM pro elektrické ohradníky. Akumulátor lze nabíjet.

 • Technologie AGM pro vynikající odolnost proti otřesům a vibracím.
 • Výjimečně dlouhá životnost: až osmkrát vyšší cyklická odolnost ve srovnání s konvenčními bateriemi (více než 400 cyklů při 50% hloubce vybití).
 • Odolná, zcela utěsněná konstrukce zabraňující vytečení.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33351
Varta Professional Dual Purpose AGM 12V - 60 Ah Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM 840 060 068, 12V - 60Ah
Varta Professional Dual Purpose AGM 12V - 60 Ah START STOP AGM TECHNOLOGY PLUS
Varianty

4 330,00 Kč bez DPH

B

5 239,30 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 33351
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 18,5

Další výhody:

 • Ideální pro pokrytí potřeby elektrické energie při startování a pro napájení veškerých elektrospotřebičů.
 • Vyrobena v Německu.
 • Patentovaná mřížka PowerFrame® pro spolehlivou startovací sílu, rychlé dobíjení a odolnost proti korozi.
 • Nejvyšší odolnost proti vibracím.
 • Ideální pro výkonné elektrické čluny, jachty a obytné vozy.
Model:840 060 068840 070 076
Kapacita:60 Ah70 Ah
CCA:680 A760 A
Šířka:175 mm175 mm
Délka:242 mm278 mm
Výška:190 mm190 mm
Short Code:LA 60LA 70

Hlavní výhodou trakčních baterií VARTA PROFESSIONAL DUAL PURPOSE AGM je cyklická odolnost. Co je to cyklická odolnost? Běžné autobaterie jsou konstrukčně navrženy pro hlavní účel, tedy k nastartování motoru osobního či nákladního automobilu. Tento proces vyžaduje krátkodobý (1 - 5 vteřin), avšak vysoký odběr proudu. Po tomto odběru je autobaterie během jízdy dobíjena, ideálně zpět na plnou kapacitu. Je-li baterie správně udržovaná, dobíjená a pod., nikdy v běžném provozu nedojde k jejímu úplnému vybití (až s koncem životnosti). Proti tomu trakční baterie, kde se toto předpokládá jako jediný dočasný zdroj energie, je konstrukčně navržena pro úplné vybíjení, a to v opakujících se cyklech. Běžnou startovací autobaterii takovéto cyklické zatěžování (opakované nabíjení a vybíjení) silně namáhá, a po několika desítkách cyklů začne ztrácet kapacitu.

VARTA PROFESSIONAL DUAL PURPOSE AGM – vysoce výkonné trakční baterie, vyvinuté pro nejmodernější elektrické čluny, jachty, obytné vozy a přívěsy. Jsou vhodné pro pohon elektromotorů, ale i pro napájení spotřebičů. Využívají technologie Absorbent Glass Mat (elektrolyt zasáknutý ve skelném rounu), která poskytuje rezervy energie umožňující dlouhodobé napájení více elektrických zařízení. Jsou zcela bezúdržbové, vyznačují se minimálním samovybíjením a minimálním plynováním. Jsou zcela bezpečné, nehrozí zde vylití – únik elektrolytu. Životnost baterií VARTA PROFESSIONAL DUAL PURPOSE AGM je zhruba 400 cyklů při vybíjení na 50% DOD (depth of discharge = hloubka vybití).

O výrobci: VARTA Automotive AG – evropská základna celosvětově aktivní sekce společnosti 'Johnson Controls Power Solutions', jedné z částí amerického smíšeného koncernu JCI, Inc., se sídlem v Milwaukee, USA. Široký sortiment vyráběný v 8 závodech ve 4 evropských zemích: Německu, Francii, Španělsku a České republice.

Zpětný bezplatný odběr starých a použitých baterií - akumulátorů - článků provádíme v místě naší provozovny a to během pracovní doby.

Nabíjet baterie typu AGM lze pouze nabíječi, které mají režim pro nabíjení akumulátorů AGM/GEL.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].