Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Nerezové udidlo déčko, 2xlomené - 13,5 cm

Udidlo na koně ve tvaru déčka z kvalitní nerezové oceli. 

  • 2xlomené udidlo.
  • Díky pevným kroužkům sedí lépe než ostatní udidla. 
  • Zabraňuje posunutí udítka v hubě koně. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 75342
Nerezové udidlo déčko, 2xlomené - 13,5 cm Udidlo déčko, 2xlomené, 13,5 cm
Nerezové udidlo déčko, 2xlomené - 13,5 cm Udidlo déčko, 2xlomené, 13,5 cm

537,19 Kč bez DPH

A

650,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 75342
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,31

Toto udidlo je vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Pevné D-kroužky zabraňují posunutí udítka v hubě koně a zajišťují tak stabilní umístění udidla. Tento typ udidla může být nápomocný v případě, že kůň má tendenci vypadávat přes lopatku. Déčková udidla působí oproti olivě též z boku na čelist a působí jako malá páka. Tento typ kroužků zabraňuje též skřípnutí kůže v koutku koně. Průměr kroužků tohoto udidla je 65 mm, tlouštka udítka 14mm. 

Zákazníci také hledají jako: déčkové udidlo pro koně, déčkové udidlo

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].