Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Nerezové udidlo déčko, 2xlomené - 13,5 cm

Udidlo na koně ve tvaru déčka z kvalitní nerezové oceli. 

  • 2xlomené udidlo.
  • Díky pevným kroužkům sedí lépe než ostatní udidla. 
  • Zabraňuje posunutí udítka v hubě koně. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 75342
Nerezové udidlo déčko, 2xlomené - 13,5 cm Udidlo déčko, 2xlomené, 13,5 cm
Nerezové udidlo déčko, 2xlomené - 13,5 cm Udidlo déčko, 2xlomené, 13,5 cm

537,19 Kč bez DPH

A

650,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 75342
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,281

Toto udidlo je vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Pevné D-kroužky zabraňují posunutí udítka v hubě koně a zajišťují tak stabilní umístění udidla. Tento typ udidla může být nápomocný v případě, že kůň má tendenci vypadávat přes lopatku. Déčková udidla působí oproti olivě též z boku na čelist a působí jako malá páka. Tento typ kroužků zabraňuje též skřípnutí kůže v koutku koně. Průměr kroužků tohoto udidla je 65 mm, tlouštka udítka 14mm. 

Zákazníci také hledají jako: déčkové udidlo pro koně, déčkové udidlo

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].