Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Tradiční smaltované nádobí

Tradiční smaltované nádobí, jaké si pamatujete od babičky. Hrnce, formy na pečení, pekáče. Ručně vyráběné v České republice za využití tradičních technologií i vzorů starých forem. Výtečný dárek, designový doplněk vaší kuchyně nebo originální dekorace na chalupu!

Smaltované nádobí se vrací. Smalt má spousty výhod, které ani nové technologie nepřekonají. Smalt je hygienicky nezávadný, dobře se čistí a je odolný oproti opotřebení. Smaltované pekáče, hrnce a formy na pečení dosahují rovnoměrného rozložení tepla po celém povrchu, takže pečení i vaření v nich je radost. Litina se smaltovým povrchem má také velkou tepelnou setrvačnost, takže jídlo se ve smaltovaném nádobí dovaří i poté, co vypnete vařič nebo troubu.

 

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 10 produktů
1