Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Tradiční smaltované nádobí

Tradiční smaltované nádobí, jaké si pamatujete od babičky. Hrnce, formy na pečení, pekáče. Ručně vyráběné v České republice za využití tradičních technologií i vzorů starých forem. Výtečný dárek, designový doplněk vaší kuchyně nebo originální dekorace na chalupu!

Smaltované nádobí se vrací. Smalt má spousty výhod, které ani nové technologie nepřekonají. Smalt je hygienicky nezávadný, dobře se čistí a je odolný oproti opotřebení. Smaltované pekáče, hrnce a formy na pečení dosahují rovnoměrného rozložení tepla po celém povrchu, takže pečení i vaření v nich je radost. Litina se smaltovým povrchem má také velkou tepelnou setrvačnost, takže jídlo se ve smaltovaném nádobí dovaří i poté, co vypnete vařič nebo troubu.

 

Více informací

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezen 1 produkt
1