Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Strouhavky pro koně QHP, vel. Pony, mix barev - šeříkové

Strouhavky s měkkým neoprenem pro pony.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 74817
Strouhavky pro koně QHP, vel. Pony, mix barev - šeříkové Strouhavky zadní QHP, šeříkové

206,61 Kč bez DPH

X

250,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 74817
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 1,1

Strouhavky na zadní nohy s měkkým neoprenovým polstrováním, pevným výliskem na vnitřní straně a zapínáním na suchý zip. Logo QHP.

Ošetření: Nejprve odstraňte chlupy a zaschlý pot kartáčem. Otírejte vlhčeným hadříkem, vodou bez chemických přípravků. Sušte volně, nesušte v sušičce. 

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Kamaše
  Markéta Lisá, 25.01.2023 8:02:13
  Jsou tyto kamaše velikost pony nebo shetty
  • RE: Kamaše
   Eva, 25.01.2023 8:50:25
   Dobrý den, mentolové máme ve velikosti pony i shetty. Upravili jsme popis u výrobku, snad je již srozumitelný. Hezký den Eva

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].