Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Stříhací ostří pro Heiniger Saphir a Opal - rovnoměrný střih - č.4F - 9,5 mm

Stříhací ostří s označením "F" na konci čísla je určeno pro rovnoměrný střih srsti. Toto ostří je vhodné pro střih srsti, která není plstnatá, dredatá či jinak zacuchaná. Zároveň toto ostří doporučujeme použít pro finální - rovnoměrný střih - dostřih po stříhání ostřím určeným na zacuchanou srst.

  • Snap-on nasazovací systém stříhacích ostří.
  • Náhradní ostří k stříhacímu strojku Heiniger Saphir a Heiniger Opal.
  • Kompletní sestavené ostří - horní a spodní nůž.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 52151
Stříhací ostří pro Heiniger Saphir a Opal - rovnoměrný střih - č.4F - 9,5 mm Strojek Heiniger Saphir, Opal - ostří č.4F/9,5 mm.
Stříhací ostří pro Heiniger Saphir a Opal - rovnoměrný střih - č.4F - 9,5 mm Náhradní stříhací ostří pro Heiniger Saphir, Opal č.4F - 9,5 mm
Stříhací ostří pro Heiniger Saphir a Opal - rovnoměrný střih - č.4F - 9,5 mm Náhradní stříhací ostří pro Heiniger Saphir, Opal č.4F - 9,5 mm

1 388,43 Kč bez DPH

B

1 680,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 52151
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,075
  • Materiál / složení: kov
  • Značka: Heiniger

Některé druhy ostří mají stejnou výšku střihu avšak liší se v přidání písmena "F" na konci čísla stříhacího ostří.
V případě ostří bez "F" je ostří určeno pro zplstnatělou srst, dredy a jiné zacuchání. Toto ostří má střídavou výškou zubů a "dredy" se lépe stříhají. Po tomto střihu zůstane srst nerovnoměrně upravena a poté se používá dostřihové ostří s "F" - tedy finální střih a tím se srst zastřihne do stejnoměrné výšky. 

Stříhací ostří je kompatibilní s dalšími stříhacími strojky jako jsou např. Aesculap, Andis, Moser, Oster, Wahl, které mají A5 snap-on nasazovací systém stříhacích ostří.

Zákazníci také hledají jako: Stříhací ostří Hainiger Saphir, náhradní stříhací ostří Heiniger Saphir, Stříhací ostří Hainiger Opal, náhradní stříhací ostří Heiniger Opal, ostří Heiniger Saphir, ostří Heiniger Opal, čepele Heiniger Saphir, čepel Heiniger Opal

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].