Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Spona do vlasů QHP s řetízkem - modrá

Velmi hezká spona do vlasů značky QHP.

  • Zdobená řetízkem.
  • Na výběr ze dvou barev.
  • Příznivá cena. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79293
Spona do vlasů QHP s řetízkem - modrá Spona do vlasů QHP, modro-zlatá
Spona do vlasů QHP s řetízkem - modrá Spona do vlasů QHP, modro-zlatá

161,16 Kč bez DPH

B

195,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 79293
  • Balení: 1/3
  • Hmotnost v kg: 0,15

Zdobená spona do vlasů značky QHP ve dvou barvách. Zdobená zlatým řetízkem s jemnými lesklými krystalky. Lesklý vzhled. Na spodní straně je pletená síťka pro ukrytí vlasů. Velmi hezký doplňek. 

Zákazníci také hledají jako: vlasová sponka QHP, jezdecká spona QHP, sponka do vlasů QHP

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].