Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Spona do vlasů QHP s řetízkem - černá

Velmi hezká spona do vlasů značky QHP.

  • Zdobená řetízkem.
  • Na výběr ze dvou barev.
  • Příznivá cena. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79292
Spona do vlasů QHP s řetízkem - černá Spona do vlasů QHP, černo-zlatá

161,16 Kč bez DPH

B

195,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 79292
  • Balení: 1/3
  • Hmotnost v kg: 0,04

Zdobená spona do vlasů značky QHP ve dvou barvách. Zdobená zlatým řetízkem s jemnými lesklými krystalky. Lesklý vzhled. Na spodní straně je pletená síťka pro ukrytí vlasů. Velmi hezký doplňek. 

Zákazníci také hledají jako: vlasová sponka QHP, jezdecká spona QHP, sponka do vlasů QHP

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].