Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Skokový bič Fleck s plácačkou, reflexní, 60 cm - reflexní modrá, 60 cm

Skokový bič značky Fleck v pruhovaném reflexním provedení. 

  • Délka 60 cm.
  • Ve dvou dostupných barvách.
  • S plácačkou a logem Fleck. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 75462
Skokový bič Fleck s plácačkou, reflexní, 60 cm - reflexní modrá, 60 cm Bič skokový FLECK, s plácačkou, reflex modrá,60cm

243,80 Kč bez DPH

A

295,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 75462
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,1

Kvalitní bič známé a oblíbené značky Fleck v reflexním provedení. Na výběr ze dvou barev: růžovo-šedé pruhy a modro-šedé reflexní pruhy. Bič má délku 67 cm včetně plácačky ( 10 cm). Plácačka je potištěna bílým nápisem Fleck a je vyrobena z dvojité kůže. Rukověť je gumová včetně nylonového poutka na ruku. Konec rukověti je kovový včetně natištěného loga Fleck. Délka rukověti je 19 cm. 

Zákazníci také hledají jako: reflexní bič, pruhovaný bič, jezdecký bičík

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].