Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Síť pro drůbež PoultryNet, vodivá, výška 112 cm, délka 50 m, dvojitá špička

Vodivá síť určená pro elektrický ohradník pro drůbež, vysoká 112 cm. Vodorovné vodiče 3 x 0,20 mm, spodní lanko bez vodiče, horní lanko je zesílené.

U některých dopravců může být účtován příplatek za nadrozměrný balík.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33709

2 750,00 Kč bez DPH

A

3 327,50  Kč s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 33709
  • Balení: 1/16
  • Hmotnost v kg: 10,69
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Velmi malý rozpon svislých lanek - 5,9 cm. Na 50 m délky ohradníkové sítě připadá 15 plastových tyček s dvojiotou kovovou pozinkovanou špičkou. Křížení lanek je svařeno plastovou spojkou.

Upozornění:

  • Tolerance délky je 2 % (tj. 1 m u 50 m sítě)
  • Rohy a případné ukončení sítě je potřeba fixovat plastovými tyčkami sítě k pevným bodům jako jsou kůly nebo podpůrné tyče. Tyto pevné body napomáhají vypnutí sítě po celém obvodu a zvyšují stabilizaci a správnou funkci sítě. Stabilizaci a vypnutí sítě lze také podpořit přidáním plastových tyčí doprostřed polí.
  • Elektrické sítě mohou usmrcovat drobné živočichy (ježky, žáby, apod.). Z tohoto důvodu doporučujeme drůbež na noc zavírat a síť vypínat od zdroje.

Zákazníci také hledají jako: ohradníková síť pro drůbež, elektrická síť pro drůbež, síť ohradníku pro drůbež, PoultryNet

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: