Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Šampon pro tmavé koně Rapide, 500 ml

Šampon pro tmavé koně značky Rapide.

  • Obsahuje Aloe Vera a vitamín B. 
  • Obnovuje lesk srsti.
  • Odstraňuje nečistoty. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 83056
Šampon pro tmavé koně Rapide, 500 ml Šampon pro tmavé koně Rapide, 500 ml

257,02 Kč bez DPH

B

311,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 83056
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,5

Rapide Black Horse Shampoo je šampon s obsahem aloe vera, vitamínu B a dalších unikátních přírodních složek, který byl vyvinut speciálně pro černé/tmavé koně. Navrací elasticitu a nádherný lesk srsti vašeho koně. Odstraňuje nečistoty a oživuje barvu srsti koně. Pro dokonalé čištění a optimální vzhled.

 

 Schváleno ÚSKVBL 155-22/C.

Zákazníci také hledají jako: koňský šampon Rapide

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].