Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Sada chráničů ELT Pro, černá - vel. Pony

Sada předních a zadních chráničů značky Waldhausen.

  • Sada kamaší na všechny 4 nohy.
  • Měkké neoprenové polstrování.
  • Zapínání na suchý zip.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 74619
Sada chráničů ELT Pro, černá - vel. Pony Sada chráničů Elt, černá, vel. Pony

1 033,06 Kč bez DPH

B

1 250,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 74619
  • Balení: 1/1
  • Hmotnost v kg: 0,95

Sada chráničů na koňské nohy obsahuje celkem 4 ks. 2 ks na přední nohy a 2 ks na zadní nohy.

Chrániče jsou vyrobeny z odolného materiálu, měkkce vypolstrovány, zapínání je na suchý zip. Přední šlachovky mají 2 suché zipy s gumovou vsadkou, zadní kamaše 1 suchý zip s gumovou vsadkou. Díky anatomickému tvaru se velmi dobře napasují na nohu koně a zajišťují tak ochranu před nárazy. Na suchém zipu je nášivka s logem Waldhausen.

Ošetření: Nejprve odstraňte chlupy a zaschlý pot kartáčem. Otírejte vlhčeným hadříkem, vodou bez chemických přípravků. Sušte volně, nesušte v sušičce. 

Zákazníci také hledají jako: chrániče na koně Waldhausen

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].