Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Petosan Zubní kartáček na prst z mikrovlákna

Zubní kartáček na prst z mikrovlákna lehce nasadíte na prst a vyčistíte zuby Vašich pejsků a koček. Obsahuje 12 000 krát více vláken než běžný zubní kartáček. Mikrovlákna absorbují pachy a bakterie tvořící plak.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50770
Petosan Zubní kartáček na prst z mikrovlákna Zubní kartáček pro psy na prst z mikrovlákna.
Petosan Zubní kartáček na prst z mikrovlákna Petosan Zubní kartáček na prst z mikrovlákna

120,66 Kč bez DPH

C

146,00 s DPH

Není skladem - vyberte si alternativní zboží
Běžně do 10 dnů

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 50770
  • Balení: 1/20
  • Hmotnost v kg: 0,03
  • Značka: Petosan

JAK TO FUNGUJE: Kartáček z mikrovlákna obsahuje 12 000 krát více vláken než běžné zubní kartáčky. To zajišťuje účinnější čisticí sílu a odstraňování zubního plaku. Každé vlákno obsahuje antibakteriální stříbrné ionty ke snížení bakterií při kontaktu. Mikrovlákna také masírují dásně a udržují zdraví v tlamě. Mikrovlákna absorbují pachy a bakterie tvořící plak. Výrobek také pomáhá redukovat zubní kámen a špatný dech.

JAK POUŽÍVAT: Umístěte kartáček na ukazováček a zajistěte smyčkou k prostřednímu prstu. Mírně navlhčete vodou a jemně očistěte zuby kočky nebo psa. Po použití opláchněte teplou vodou.

Pokud používáte kartáček pravidelně doporučujeme výměnu po 4. - 6. týdnech.

Upozornění: Nedovolte, aby Vaše kočka nebo pes výrobek spolkli.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování: v suchu, při pokojové teplotě.

Parametry

ZnačkaProDen

Zákazníci také hledají jako: ProDen Zubní kartáček

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].