Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Petosan Zubní kartáček na prst z mikrovlákna + zubní pasta 20 g

Balení obsahuje Petosan zubní pastu 20g s kuřecí příchutí a zubní kartáček na prst z mikrovlákna s antibakteriální úpravou. Zubní kartáček na prst z mikrovlákna lehce nasadíte na prst a vyčistíte zuby Vašeho pejska. Mikrovlákna absorbují pachy a bakterie tvořící plak.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51961
Petosan Zubní kartáček na prst z mikrovlákna + zubní pasta 20 g Zubní kartáček na prst z mikrovlákna + pasta 20g
Petosan Zubní kartáček na prst z mikrovlákna + zubní pasta 20 g Zubní kartáček na prst z mikrovlákna + pasta 20g

147,93 Kč bez DPH

C

179,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51961
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,038
  • Značka: Petosan

Petosan čištění ve třech krocích

1. krok 1.- 3. den
Naneste trochu Petosanu zubní pasty na ukazováček a nechejte Vašeho psa pastu slízat. Jemně posunujte prst podél zubů a dásní, aby si váš pes zvykl. Psa odměňte. Pokud je Váš pes spokojený, přejděte ke kroku č. 2.
(! Nikdy nepoužívejte zubní pastu určenou pro lidi, může být pro Vašeho psa při požití škodlivá)

2. krok 4. - 14. den
Opakujte postup s použitím Petosan zubního kartáčku na prst tak, abyste setřeli zubní plak z povrchu zubů a dásní.
Psa nenuťte a vždy čistěte jen tam, kam Vám pes dovolí. Provádějte pravidelně a psa odměňte. Pokud je Váš pes spokojený, přejděte ke kroku č. 3.

3. krok 15. den a více
Pokud se rozhodnete používat zubní kartáček - seznamte svého psa se zubním kartáčkem. Naneste pastu na zubní kartáček a nechejte svého psa pastu slízat. Nedovolte mu však kartáček kousat.
Kartáček posunujte pomalu a jemně podél zubů, doporučujeme začít s čištěním jen části chrupu a postupně přecházet na celý chrup. Psa odměňte.
Buďte trpěliví a každý den postup opakujte.

Související zboží

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].