Zboží zakoupené v e-shopu v období od 1.12. do 24.12.2023 můžete vyměnit až do 15.1.2024. Pozor! Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Příkrmiště pro koně a skot

V této kategorii najdete příkrmiště pro koně, skot a telata různých velikostí pro 4-20 zvířatKruhová příkrmiště se hodí zejména pro přikrmování ve výběhu nebo na pastvě. Kovová příkrmiště jsou žárově pozinkována, plastová příkrmiště jsou vyrobena z kvalitního polyetylenu nebo polypropylenu, který je velmi odolný vůči venkovním vlivům. Výhodou plastových příkrmišť je jejich snadná manipulace.

V našem sortimentu najdete kromě příkrmišť také náhradní díly pro příkrmiště a další potřeby pro koně a potřeby pro chov skotu.

Pokud doplníte krmelec ochrannou sítí, zabráníte roztahování krmiva a tím jeho znehodnocování a ztrátám. Spořící sítě se montují přímo na příkrmiště nebo na kruhovou obruč. Pokud zvířata spotřebují založené krmivo do 2 dnů, není nutné použít střechu. Pokud zvířata žerou dávku delší dobu, je vhodné příkrmiště doplnit střechou, aby nedocházelo k znehodnocování krmiva.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 21 produktů
1