Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Přední chrániče Horze, šedé - vel. Full

Přední šlachovky pro koně Horze v šedé barvě.

  • Podložené neoprenem. 
  • Zapínání na suchý zip.
  • Logo Horze.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79244
Přední chrániče Horze, šedé - vel. Full Chrániče Horze, přední, šedé, vel. Full XX
Přední chrániče Horze, šedé - vel. Full Chrániče Horze, přední, šedé, vel. Full XX

537,19 Kč bez DPH

A

650,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 79244
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,41

Chrániče na přední nohy jsou vyrobeny z odolného materiálu a podložené neoprenem. Zapínání je na 2 pásky se suchým zipem. Logo Horze na vnější straně kamaší. 

Ošetření: Nejprve odstraňte chlupy a zaschlý pot kartáčem. Otírejte vlhčeným hadříkem, vodou bez chemických přípravků. Sušte volně, nesušte v sušičce. 

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].