Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Postroje pro psy

Postroj pro psa je vhodný zejména pro psa s citlivým krkem, který nesnese obojek. Stejně tak jsou postroje pro psy vhodné pro psy, kteří táhnou, protože s pomocí postroje není tahání tak intenzivní a vodič je lépe vybalancuje. 

Postroj pro psa zvolte tak, aby odpovídal velikosti plemene. Stejně jako obojky pro psy i postroje pro psy podléhají módním trendům a tak si můžete vybrat postroje pro psa v mnoha velikostech, barvách a provedeních.

Nabízíme také bezpečnostní postroje do auta pro psy. Ty jsou oproti jednoduchým vycházkovým postrojům pro psy konstruovány tak, aby splňovaly bezpečnostní kritéria pro přepravu psů v autě.

Podle dopravní vyhlášky nelze převážet v autě zvíře volně. K tomu se postroje do aut hodí - zvlášť pokud pro vás cestování se psem není úplně běžné. Postroje do auta jsou jednoduché a nenáročné. (Pro časté cestování volte spíše přepravní boxy pro psy.)

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 17 produktů
1

Podívejte se také na naši kompletní nabídku v sekci potřeby pro psy.