Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Postroje pro psy

Postroj pro psa je vhodný zejména pro psa s citlivým krkem, který nesnese obojek. Stejně tak jsou postroje pro psy vhodné pro psy, kteří táhnou, protože s pomocí postroje není tahání tak intenzivní a vodič je lépe vybalancuje. 

Postroj pro psa zvolte tak, aby odpovídal velikosti plemene. Stejně jako obojky pro psy i postroje pro psy podléhají módním trendům a tak si můžete vybrat postroje pro psa v mnoha velikostech, barvách a provedeních.

Nabízíme také bezpečnostní postroje do auta pro psy. Ty jsou oproti jednoduchým vycházkovým postrojům pro psy konstruovány tak, aby splňovaly bezpečnostní kritéria pro přepravu psů v autě.

Podle dopravní vyhlášky nelze převážet v autě zvíře volně. K tomu se postroje do aut hodí - zvlášť pokud pro vás cestování se psem není úplně běžné. Postroje do auta jsou jednoduché a nenáročné. (Pro časté cestování volte spíše přepravní boxy pro psy.)

Řadit podle:
Nalezeno 18 produktů
1

Podívejte se také na naši kompletní nabídku v sekci potřeby pro psy.