Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Poprsníky a martingaly pro koně

V naší nabídce najdete jak kožené, tak elastické poprsníky v různých velikostech a barevných provedeních. Najdete u nás poprsníky Kentuar Napoli i další, martingaly na koně a další potřeby pro koně. Téměř vše máme skladem k rychlému dodání. 

Funkcí poprsníku je držet sedlo ve správné pozici tak, aby nesjíždělo směrem dozadu. Součástí poprsníku může být i martingal, který slouží jako pomocná otěž. Podocasník naopak zajišťuje správnou pozici sedla tak, aby nesjíždělo dopředu.

Potřebujete poradit s výběrem? Využijte možnosti diskuse u jednotlivých poprsníků, podocasníků a martingalů a  nebo nás kontaktujte.

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 18 produktů
1

Často hledáte také jako poprsák.