Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Drezurní neoprenový podbřišník Kentaur, černý - 60 cm

Neoprenový drezurní podbřišník značky Kentaur.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 83083
Drezurní neoprenový podbřišník Kentaur, černý - 60 cm Podbřišník drezurní neopren Kentaur

950,41 Kč bez DPH

A

1 150,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 83083
  • Hmotnost v kg: 0,59
  • Značka: Kentaur Saddlery s.r.o.

Velmi příjemný drezurní podbřišník značky Kentaur z měkkého neoprenu. Na jedné straně obsahuje gumy pro snadnější dopínání. Průvlečné poutko na konci podbřišníku garantuje správnou pozici přezek.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].