Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Pletená čepice Pikeur 2022 - šedá

Pletená čepice Pikeur ve třech barvách. 

  • Podšitá teplým fleecem.
  • Vpředu aplikace z kamínků.
  • Příjemná na nošení. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 78353
Pletená čepice Pikeur 2022 - šedá Čepice Pikeur 2022, šedá

454,55 Kč bez DPH

X

550,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 78353
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,6

Pletená zimní čepice z kolekce Pikeur je vyrobena z příjemného materiálu. Uvnitř je podšitá teplým fleecem. Po obvodu široký ohrnutý lem a vpředu na lemu aplikace z kamínků. 

Zákazníci také hledají jako: jezdecká čepice Pikeur, čepice ke koním Pikeur

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].