Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Plachta sýrařská, modrá 90 x 110 cm, 35g/m2

Plachty jsou z elastického polyetylenu a liší se od tradičních sýrařských plachetek svou trojrozměrnou strukturou. Otvory jsou kuželovitého tvaru, velice dobře odvádí syrovátku a zabraňují jejímu zpětnému návratu k sýru nebo tvarohu. Materiál certifikovaný pro použití v potravinářství.

Síla materiálu: 35 g/m2, rozměr 90 x 110 cm.

Vhodné jako podklad na sýrařské stoly, pro podporu odvodu syrovátky, např. při odkapání tvarohu. Jako výplň nebo podklad bezedných forem. Do forem k lisování s víkem.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44446
Plachta sýrařská, modrá 90 x 110 cm, 35g/m2 Plachta sýrařská, modrá 90 x 110 cm, 35g/m2
Plachta sýrařská, modrá 90 x 110 cm, 35g/m2 Plachta sýrařská, modrá 90 x 110 cm, 35g/m2

72,00 Kč bez DPH

C

87,12  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 44446
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,05
Před prvním použitím šátky vyperte v běžné dezinfekci a řádně opláchněte studenou vodou. Šátky po opláchnutí lze okamžitě použít bez osušení. Po použití šátky vypláchněte horkou vodou o teplotě 60 – 70°C, vydezinfikujte a properte ve studené vodě. Šátky nikdy nenavlhnou, neboť jsou vodě odpudivé - nevytahujte okraje šátku při používání - možno libovolně stříhat, netřepí se. Šátek patří hladkou stranou k sýru nebo tvarohu. Sýr i tvaroh jsou hladké a nelepí se na šátek. Dobře odvádí syrovátku bez nutnosti vysokého tlaku. Vhodné do lisovacích i jiných forem, kde zásadně podpoří odtok syrovátky a hladkou strukturu sýrů. Šátky lze používat opakovaně tzn. až do zničení.

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: