Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Pásky 20 mm pro elektrické ohradníky

Elektrické pásky pro elektrické ohradníky jsou vyrobeny z polyetylenových vláken. Do ohradníkové pásky je vpleten nerezový drátek nebo nový vodivý materiál - ocelový drátek se speciální vícevrstevnou galvanizací TriCOND™, který má až 5 x nižší odpor než nerezový drátek a hodí se i pro delší ohrady.  Do pásek el. ohradníků se přidávají také měděné drátky, ty mají dobrou vodivost ale krátkou životnost. V elektrické pásce, která se ve větru pohybuje, se totiž drátky časem poruší tam, kde se dotýkají izolátorů.
Pásky se hodí na ohradu pro koně, protože při vběhnutí koně do ohradníku páska spíše praskne, než aby zvíře pořezala.
20mm pásky už mají velkou plochu a námraza v zimě je zatěžuje. U širších pásek od 2 cm doporučujeme snížit vzdálenost mezi kůly. Není vhodné je používat k plastovým tyčkám.
Nabízíme také elektrické pásky na ohradu o šířce 10 mm a 40 mm.