Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Elastický pásek QHP Jorine, černý - 95 cm

Elastický pásek pro jezdce s kovovou přezkou v tmavé barvě.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 61886
nové
Elastický pásek QHP Jorine, černý - 95 cm Pásek Jorine
Varianty

309,92 Kč bez DPH

A

375,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 61886
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,105
  • Materiál / složení: 65% polypropylen, 25% guma, 10% bavlna

Pohodlný elastický pásek ze splétaného materiálu s tmavou kovovou přezkou ve tvaru třmenu. Díky zapletení velmi dobře sedí, protože jej lze zapnout v kterémkoliv místě.

Zákazníci také hledají jako: Opasek QHP Jorine, elastický, černý

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].