Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Odrohovač s transformátorem pro telata, 24 V

Vysoce výkonný odrohovač s transformátorem 24 V – 180 VA. Teplota a tvar topné hlavice garantuje bezpečné a hygienické odrohování telat. Aby nedošlo k porušení zákona o ochraně zvířat, musí odrohování proběhnout do věku 3 – 6 týdnů po otelení.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33864
Odrohovač s transformátorem pro telata, 24 V Odrohovač s transformátorem pro telata, 24 V
Odrohovač s transformátorem pro telata, 24 V Odrohovač s transformátorem pro telata, 24 V

4 700,00 Kč bez DPH

B

5 687,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 33864
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 3,54
  • Značka: LISTER GmbH

Topné těleso lze snadno vyměnit. Rukojeť je tvarována tak, aby při držení nevznikalo riziko popálení a nedocházelo během odrohování k lámání kabelu. Díky kratší vzdálenosti rukojeti od topné hlavice je práce s odrohovačem optimální. Topná hlavice B je již na odrohovači. Topná hlavice A je součástí balení. Maximální teplota topné hlavice je cca 600°C – napětí 24 V – výkon 170 W, doba zahřívání min. 10 s. Délka kabelu 4m.

Zákazníci také hledají jako: odrohovač pro telata

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: