Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

BOVI odrohovací pasta 10 ml

BOVI odrohovací pasta se používá na odrohování 4-6 denních telat, u kterých jsou už hmatatelné zárodky rohů.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 32009

130,00 Kč bez DPH

C

157,30  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 32009
  • Balení: 1/20
  • Hmotnost v kg: 0,02

Návod na použití:

BOVI odrohovací pasta se používá na odrohování 4-6 denních telat, u kterých jsou už hmatatelné zárodky rohů. Po fixaci zvířete se nůžkami ostříhají chloupky na zárodcích a v jejich těsném okolí. Pasta se aplikuje na obnažené zárodky a jejich okolí pomocí tyčinky a důkladně se vetře do kůže (30-40 sekund). Po nanesení pasty je proces odrohování ukončen a není potřebné další ošetření zvířete. Po uplynutí 10-12 dnů se odumřelá kůže spolu se zbytky pasty odloupne. Pokud se pasta aplikovala podle návodu, výsledkem je dokonalé odstranění rohů.

Nebezpečí:

Zdraví škodlivý při použití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Upozornění:

Ošetřená zvířata držte odděleně po dobu 6 hodin po aplikaci pasty. Pastu neaplikujte v otevřených prostorech, když prší (mohla by se smýt do očí zvířat). Varování: Obsahuje hydroxid draselný a kalafunu. Používejte ochranné rukavice/ochranný  oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno pokračujte ve vyplachování. PŘI POUŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Skladovat na suchém a dobře větraném místě při teplotě do 25°C. Chránit před mrazem, přímým slunečním zářením, světlem, teplem a zdrojem požáru.

 

Galerie správně načasovaného odrohování

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: