Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

BOVI odrohovací pasta 10 ml

Jedinečná chemická sloučenina konzistence pasty, která vám zjednoduší odrohování mladých zvířat na každé farmě, u každého chovatele. Odrohovací pasta BOVI se používá na odrohování telat, kůzlat a jehňat.

  • Pro odrohování 4-6 dní starých zvířat, u kterých jsou hmatatelné zárodky rohů.
  • Po ostříhání chlupů ze zárodku rohu se pasta aplikuje na roh a okolní kůži pomocí vatové tyčinky.
  • Následně se pasta vtírá do kůže po dobu 30-40 sekund.
  • Pasta má vynikající přilnavost a účinkuje dlouhodobě, tím je proces odrohování ukončen a po 10-12 dnech se odumřelá kůže sloupne.
  • Po odloupnutí je nová kůže dostatečně zesílená, nekrvácí a nemůže se infikovat.
  • Obsah jedné stříkačky 10 ml – vystačí na odrohování 4-6 zvířat.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 32009
BOVI odrohovací pasta 10 ml BOVI odrohovací pasta 10 ml
BOVI odrohovací pasta 10 ml vystříhání srsti v okolí pučnic
BOVI odrohovací pasta 10 ml snadná manipulace a aplikace
BOVI odrohovací pasta 10 ml působení odrohovací pasty
BOVI odrohovací pasta 10 ml hotový proces odrohování
BOVI odrohovací pasta 10 ml BOVI odrohovací pasta 10 ml
BOVI odrohovací pasta 10 ml vystříhání srsti v okolí pučnic
BOVI odrohovací pasta 10 ml snadná manipulace a aplikace
BOVI odrohovací pasta 10 ml působení odrohovací pasty
BOVI odrohovací pasta 10 ml hotový proces odrohování

135,00 Kč bez DPH

C

163,35  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 32009
  • Balení: 1/20
  • Hmotnost v kg: 0,02

Při odrohování BOVI pastou nepotřebujete zbytečně velký počet lidí na fixaci zvířat a tím odpadá i stres pro zvířata, nepotřebujete přístup k elektrické síti ani otevřený oheň, nepotřebujete anestetikum na znecitlivění, sedativum na zklidnění zvířat ani analgetikum na utišení bolesti, dezinfekci na rány, nepotřebujete fixační klec ani dalších nástroje.

Návod na použití:

BOVI odrohovací pasta se používá na odrohování 4-6 denních telat, u kterých jsou už hmatatelné zárodky rohů. Po fixaci zvířete se nůžkami ostříhají chloupky na zárodcích a v jejich těsném okolí. Pasta se aplikuje na obnažené zárodky a jejich okolí pomocí tyčinky a důkladně se vetře do kůže (30-40 sekund). Po nanesení pasty je proces odrohování ukončen a není potřebné další ošetření zvířete. Po uplynutí 10-12 dnů se odumřelá kůže spolu se zbytky pasty odloupne. Pokud se pasta aplikovala podle návodu, výsledkem je dokonalé odstranění rohů.

Nebezpečí:

Zdraví škodlivý při použití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Upozornění:

Ošetřená zvířata držte odděleně po dobu 6 hodin po aplikaci pasty. Pastu neaplikujte v otevřených prostorech, když prší (mohla by se smýt do očí zvířat). Varování: Obsahuje hydroxid draselný a kalafunu. Používejte ochranné rukavice/ochranný  oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno pokračujte ve vyplachování. PŘI POUŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Skladovat na suchém a dobře větraném místě při teplotě do 25°C. Chránit před mrazem, přímým slunečním zářením, světlem, teplem a zdrojem požáru.

Galerie správně načasovaného odrohování

Zákazníci také hledají jako: bovi pasta

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: