Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Odpuzovač černé zvěře HAGOPUR - Wildschwein Stopp/Stopp - 400 ml - červený - A

Odpuzovač černé zvěře HAGOPUR zamezuje přístupu černé zvěře (především divočáků) na Váš pozemek. Jde o pachový ochradník na bázi přírodních pachů, které černé zvěři signalizují přítomnost přirozených nepřátel. Aplikuje se na hliníkové proužcky se savým materiálem, které se rozvěsí na plochu, kterou chcete ochránit. Doporučuje se používat dvě varianty barev a střídavě aplikovat.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55756
Odpuzovač černé zvěře HAGOPUR - Wildschwein Stopp/Stopp - 400 ml - červený - A Odpuzovač černé zvěře HAGOPUR - Wildschwein Stopp/Stopp B 400 ml
Odpuzovač černé zvěře HAGOPUR - Wildschwein Stopp/Stopp - 400 ml - červený - A Odpuzovač černé zvěře HAGOPUR - Wildschwein Stopp/Stopp B 400 ml, červený

355,00 Kč bez DPH

C

429,55 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 55756
 • Balení: 1/12
 • Hmotnost v kg: 0,33

Problém:

Černá zvěř při hledání potravy buchtuje a zvlášť v polních kulturách působí velké škody. Výsledkem jsou ztráty na výnosech zemědělských plodin a důsledek vysoké investice do opatření proti škodám.

Cíl:

Vývoj produktu, který:

 • skutečně chrání polní kultury,bez požadavku na oplocení
 • zvěř odhání, ale neškodí
 • netečný životnímu prostředí, netoxický
 • spolehlivý výsledek, bezproblémové použití

Řešení:
Produkt na bázi přírodních pachů, které černé zvěři signalizují přítomnost přirozených nepřátel, s vysokým účinkem a širokou možností použití
Použití ve spojení s hliníkovými pásky / depoty  prostředku /, díky pachu, hluku a odrazu světla, zajišťuje výborný výsledek
Odpuzovač černé zvěře jednoduše aplikujeme na plstěný polštářek na hliníkovém proužku, ty pak rozvěsíme na chráněnou  plochu ve výši hlav zvěře, s odstupy 8-15 m.

Všeobecně:
Speciální produkt vyvinutý firmou Hagopur, patentově chráněn. 
Odpuzovač černé zvěře je neškodný životnímu prostředí a výborně chrání před škodami černou zvěří.

Hliníkové vlaječky nejsou součástí dodávky!

Zákazníci také hledají jako: pachový ohradník proti divočákům

Hodnocení

74 %
Hodnotili 3 uživatelé
 • 52 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 11 x
 • Michal Lukáč - 13.1.2020
  Pro:
  -
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Včera jsem poprvé aplikoval, takže zatím nevím.
 • Wolf - 28.12.2019
  Pro:
  -
  Proti:
  Divoká prasata po aplikaci červeného schwenstopp znasobili devastaci plotů a zahrady.Takže vyhozené peníze a všechno na howno !!!!
  Shrnutí:
  -
 • Alena - 10.9.2018
  Pro:
  Po 7 dnech od prvního použití zatím žádný pokus divokých prasat o prolezení pod plotem do zahrady. Zkušenosti budu sbírat časem, snad to bude zabírat.
  Proti:
  Nemám nic proti, jen první den trochu zápach, ale prasata na zahradě u domu jsou horší problém.
  Shrnutí:
  Po týdnu je ještě brzo na hodnocení.

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].