Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Odpocovací deky

V naší nabídce najdete klasické odpocovací deky i odpocovací deky s krkem, které velmi dobře přiléhají na prsou koně. Vybírat můžete od lehkého a prodyšného materiálu po silný kvalitní fleece v široké škále barev, v provedení jak bez, tak s křížovým zapínáním.

Nabízíme odpocovací deky různých cenových kategorií, levnější i známých značek jako např. Eskadron.

K čemu slouží odpocovací deka na koně?

Odpocovací deka nebo-li odpocka velmi dobře odvádí pot z těla koně, zejména po práci a napomáhá tak rychlému doschnutí koně. V chladných zimních měsících pak účinně chrání koně před prochladnutím.

Čím se řídit při výběru správné velikosti odpocovací deky na koně?

Při výběru správné odpocovací deky využijte našeho návodu v kategorii Deky na koně. S výběrem vhodné odpocovací deky Vám samozřejmě také rádi poradíme. U jednotlivých odpocovacích dek najdete také možnost diskuse a rezenze ostatních zákazníků.

Pro dokonalý komfort Vašeho koně doporučujeme kromě odpocovacích dek hlavně v zimě používat zateplovací kamaše nebo bandáže.

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 32 produktů
1

Hledáte také jako: odpocovací deka s křížovým zapínáním, odpocovací deka pro koně, odpocka.

Kromě odpocovacích dek najdete v e-shopu také kompletní nabídku jezdeckých potřeb.