Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Odpocovací deky

V naší nabídce najdete klasické odpocovací deky i odpocovací deky s krkem, které velmi dobře přiléhají na prsou koně. Vybírat můžete od lehkého a prodyšného materiálu po silný kvalitní fleece v široké škále barev, v provedení jak bez, tak s křížovým zapínáním.

K čemu slouží odpocovací deka?

Odpocovací deka velmi dobře odvádí pot z těla koně, zejména po práci a napomáhá tak rychlému doschnutí koně. V chladných zimních měsících pak účinně chrání koně před prochladnutím.

Čím se řídit při výběru odpocovací deky?

Vybíráte-li odpocovací deku na koně, řiďte se rozměrem od kohoutku po kořen ocasu. Při výběru správné deky na koně Vám může být nápomocen náš návod Jak měřit koně.

S výběrem vhodné odpocovací deky Vám samozřejmě také rádi poradíme. U jednotlivých odpocovacích dek najdete také možnost diskuse a rezenze ostatních zákazníků.

Pro dokonalý komfort Vašeho koně doporučujeme hlavně v zimě používat zateplovací kamaše nebo bandáže.

Řadit podle:
Nalezeno 41 produktů
1

Hledáte také jako: odpocovací deka s křížovým zapínáním, odpocovací deka pro koně, odpocka.

Kromě odpocovacích dek najdete v e-shopu také kompletní nabídku jezdeckých potřeb.