Od května jsme pro Vás snížili cenu dopravy PPL Parcelshop a Parcelbox od 42 Kč bez DPH do 71 Kč bez DPH podle hmotnosti zásilky. Při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko poskytujeme nadále dopravu zdarma pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Odpocovací deky

V naší nabídce najdete klasické odpocovací deky i odpocovací deky s krkem, které velmi dobře přiléhají na prsou koně. Vybírat můžete od lehkého a prodyšného materiálu po silný kvalitní fleece v široké škále barev, v provedení jak bez, tak s křížovým zapínáním.

Nabízíme odpocovací deky různých cenových kategorií, levnější i známých značek jako např. Eskadron.

K čemu slouží odpocovací deka na koně?

Odpocovací deka nebo-li odpocka velmi dobře odvádí pot z těla koně, zejména po práci a napomáhá tak rychlému doschnutí koně. V chladných zimních měsících pak účinně chrání koně před prochladnutím.

Čím se řídit při výběru správné velikosti odpocovací deky na koně?

Při výběru správné odpocovací deky využijte našeho návodu v kategorii Deky na koně. S výběrem vhodné odpocovací deky Vám samozřejmě také rádi poradíme. U jednotlivých odpocovacích dek najdete také možnost diskuse a rezenze ostatních zákazníků.

Pro dokonalý komfort Vašeho koně doporučujeme kromě odpocovacích dek hlavně v zimě používat zateplovací kamaše nebo bandáže.

Více informací

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 41 produktů
1

Hledáte také jako: odpocovací deka s křížovým zapínáním, odpocovací deka pro koně, odpocka.

Kromě odpocovacích dek najdete v e-shopu také kompletní nabídku jezdeckých potřeb.