Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Odpočívadla pro kočky

Většina koček si ráda hraje, ale jako všechny kočkovité šelmy, tráví i vaše kočička zhruba 20 hodin denně spánkem. Proto je důležité vymezit jí prostor na odpočinek a škrábání v podobě škrabadla a odpočívadla pro kočky.

Výhodou odpočívadel je, že jsou konstruované tak, aby splnily potřeby koček. Mají jak část na odpočívání, tak část na škrábání či hraní. Odpočívadla pro kočky mají část na odpočívání potaženou příjemnou látkou, kterou si kočka rychle zamiluje. Tyče spojující odpočívací patra jsou obalené sisalovým provazem, kde si kočky můžou dosyta brousit drápky a neničí pak zařízení v bytě.

Správné odpočívadlo pro kočku pamatuje i na hraní. Nabízíme odpočívadla s hračkou, třeba míčkem zavěšeným na gumičce nebo otvory.

V případě, že nemáte  v bytě dostatek místa, můžete pořídit odpočívadlo pro kočky menší velikosti. Pokud si však díky prostoru můžete dovolit rozměrnější odpočívadlo, dopřejte vaší kočce více komfortu. Získáte si tak její nehynoucí lásku - alespoň na pár hodin.

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 25 produktů
1