Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Odpočívadla pro kočky

Většina koček si ráda hraje, ale jako všechny kočkovité šelmy, tráví i vaše kočička zhruba 20 hodin denně spánkem. Proto je důležité vymezit jí prostor na odpočinek a škrábání v podobě škrabadla a odpočívadla pro kočky.

Výhodou odpočívadel je, že jsou konstruované tak, aby splnily potřeby koček. Mají jak část na odpočívání, tak část na škrábání či hraní. Odpočívadla pro kočky mají část na odpočívání potaženou příjemnou látkou, kterou si kočka rychle zamiluje. Tyče spojující odpočívací patra jsou obalené sisalovým provazem, kde si kočky můžou dosyta brousit drápky a neničí pak zařízení v bytě.

Správné odpočívadlo pro kočku pamatuje i na hraní. Nabízíme odpočívadla s hračkou, třeba míčkem zavěšeným na gumičce nebo otvory.

V případě, že nemáte  v bytě dostatek místa, můžete pořídit odpočívadlo pro kočky menší velikosti. Pokud si však díky prostoru můžete dovolit rozměrnější odpočívadlo, dopřejte vaší kočce více komfortu. Získáte si tak její nehynoucí lásku - alespoň na pár hodin.

Řadit podle:
Nalezeno 25 produktů
1