Od května jsme pro Vás snížili cenu dopravy PPL Parcelshop a Parcelbox od 42 Kč bez DPH do 71 Kč bez DPH podle hmotnosti zásilky. Při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko poskytujeme nadále dopravu zdarma pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Ochrana srnčat pro pachový ohradník HAGOPUR Kitz – Rettung 500 ml

Ve vysoké trávě jarních luk jsou schovaná srnčata a při nebezpečí se přikrčí k zemi. Přes veškerou opatrnost při sklizni je každý rok mnoho srnčat poraněno, nebo zabito.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55759
Ochrana srnčat pro pachový ohradník HAGOPUR Kitz – Rettung 500 ml Ochrana srnčat pro pachový ohradník HAGOPUR Kitz – Rettung 500 ml
Ochrana srnčat pro pachový ohradník HAGOPUR Kitz – Rettung 500 ml Ochrana srnčat pro pachový ohradník HAGOPUR Kitz – Rettung 500 ml

360,00 Kč bez DPH

C

435,60 s DPH

Není skladem
Běžně do 10 dnů

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 55759
 • Balení: 1/12
 • Hmotnost v kg: 0,42

Produkt, který vyhání zvěř z míst v požadovaném období před sklizní nebo senosečí, bez nežádoucích škodlivých vedlejších účinků. HAGOPUR Kitz – Rettung je neutrální k životnímu prostředí a není toxický. Prostředek řeší spolehlivě problém s minimálními náklady.

HAGOPUR Kitz – Rettung je na bázi přírodních pachů, signalizuje srně nebezpečí před přirozenými nepřáteli a ta pro mládě hledá jiný úkryt.

Použití ve spojení s depotem, tzn. hliníkovými pásky a plstěným polštářkem, zvyšuje šanci na úspěch při ochraně zvěře. Asi 3 dny před plánovaným sečením luk rozestavíme v odstupu šachovnicově 10 - 20 m kůly, na které navěsíme aluminiové proužky s depotem, na který stříkneme prostředek. Před sklizní kůly posbíráme, možnost vícenásobného použití.

Produkt vyvinut  firmou Hagopur a je patentově chráněn. Ověřeno úspěšně v praxi. Vydatnost balení na 100 - 150 dávek.

Hodnocení

90 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 51 x
 • 41 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Ondřej Zeman - 20.6.2022
  Pro:
  -
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Aplikováno kolem cesty na PU pěnu nastříkanou do uřezaných plastových lahví, a přibližně tři dny před sečením trávy pokud možno ze spodní strany listů přibližně 10metrů od sebe. Praktikováno už několik let. Na komunikaci ztráty minimální a při sečení žádné. Doporučuji!
 • Vlastimil - 5.6.2017
  Pro:
  Z ohledem na aplikaci praktické balení. Funkční.
  Proti:
  Nic.
  Shrnutí:
  Aplikováno na hliníkové vlaječky (na nosič na vlaječce) dva dny dopředu na vzdálenost 60m od sebe . 10ha bez posekaných srnčat. Kombinováno se třemi pípáky.

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].