Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Ochrana dýchacích cest

V této kategorii najdete respirátory pro různé použití. Respirátor obecně chrání před nebezpečnými částicemi ve formě prachu, aerosolu, ale také před bakteriemi a viry. Stupeň ochrany určuje filtrační třída. Třída FFP2 zachytí zrhuba 95 % pevných částic a aerosolů, třída FFP3 zhruba 99 % pevných částic a aerosolů.


V souvislosti s COVID-19:

Nejlepší ochranu poskytuje respirátor s FFP3. Zatímco rouška chrání pouze Vaše okolí, respirátor chrání i Vás. COVID-19 má velikost částic cca 0,11 µm. Pokud se před ním chcete chránit, respirátor musí filtrovat částice této velikosti. 

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeny 3 produkty
1