Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Nůžky na stříhání srsti psů a koček Trixie 18 cm

Tyto nůžky jsou kovové nůžky na stříhání strsti psů a koček. Mají pogumované držadlo a pomocný háček a budou se tak krásně držet v ruce.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51244
Nůžky na stříhání srsti psů a koček Trixie 18 cm Trixie kovové nůžky na stříhání psů 18 cm.

103,31 Kč bez DPH

C

125,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51244
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,07
  • Značka: TRIXIE CZ, SE

Zákazníci také hledají jako: Nůžky Trixie, Nůžky pro psy Trixie, Nůžky pro kočky Trixie

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].