Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Nůžky na silné větve převodové jednočepelové velké L77 Fiskars 1000583

Nůžky na silné větve PowerGear převodové, jednočepelové L77 Fiskars 1000583. Nůžky na silné větve s dlouhými rukojeťmi. Nůžky jsou vyrobeny z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, jsou lehké a velmi pevné. Díky tomu se s nimí dá stříhat i dlouhou dobu a ruce nejsou unaveny. Střižné čepele jsou z kvalitní CrMoV oceli, potažené PTFE pro snížení tření. Jednočepelové nůžky jsou určeny pro střihání suchého a tvrdého dřeva.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55712

1 214,88 Kč bez DPH

C

1 470,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 55712
  • Balení: 1/4/112
  • Hmotnost v kg: 1,05
  • Značka: Fiskars

Dvouruční nůžky Fiskars jsou vhodné pro všechny druhy střihání v zahradě až do průměru větví 50 mm. Unikátní převod PowerGear™ zvyšuje střižný výkon a rovnoměrně rozděluje sílu, kterou působíme na držadla tak, aby byla přibližně stejná v celém průběhu střihu. Patentovaná technologie PowerStep™ umožňuje stříhat větve v jednom či více krocích. Usnadňuje práci mladým stejně jako seniorům tím, že eliminuje zátěž a únavu a zvyšuje tak pohodlí při práci. Nůžky jsou vyrobeny z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, jsou lehké a velmi pevné. Střižné čepele jsou z kvalitní CrMoV oceli, potažené PTFE pro snížení tření. Jednočepelové nůžky jsou určené pro střihání suchého a tvrdého dřeva.

Max.střihaný průměr: 50 mm
Délka: 700 mm
Hmotnost: 1046 g

Zákazníci také hledají jako: zahradní nůžky Fiskars 1000583, nůžky jednočepelové L77 Fiskars 1000583

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: