Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Nůžky na silné větve jednočepelové L PowerGearX Fiskars 112440

Pohodlná a velmi pevná hliníková držadla jsou potažena měkčeným nesmekavým povrchem. Patentovaný PowerGear™ mechanismus zvyšuje střižnou sílu až 3,5x ve srovnání s klasickým řešením.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 54754
Nůžky na silné větve jednočepelové L PowerGearX Fiskars 112440 Nůžky na silné větve jednočepelové L PowerGearX Fiskars 112440

1 681,82 Kč bez DPH

C

2 035,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 54754
  • Balení: 1/4/120
  • Hmotnost v kg: 1,662
  • Značka: Fiskars

 Ocelový převod zajišťuje bezpečné přenášení velké síly. Kluzný povrch PTFE zvyšuje účinnost. Jednočepelové nůžky jsou vhodné pro střih silných tvrdých suchých větví. Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní pozinkované oceli, která zajišťuje čistý řez a minimalizuje tření.

Speciální mechanismus PowerGear™ optimalizuje velikost střižné síly při minimální námaze zejména:
- na začátku střihu, kdy jsou ruce co nejvíce od sebe a držadla nůžek se obtížné stlačují.
- uprostřed střihu, kdy čepel proniká do nejširší části větve a na držadla se musí působit největší silou.
- v těchto mezních polohách vám převod nejvíce pomáhá tím, že snižuje sílu potřebnou na stlačení držadel. Mimo tyto dvě polohy je střih snazší, na držadla se působí menší silou a účinek převodového mechanismu je nižší.

Parametry:
Délka: 80 cm
Hmotnost: 1357 g
Střižný průměr: 55 mm

Zákazníci také hledají jako: fiskars 112440

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].