Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Napájecí ventil pro napáječky komplet, mosazný kolík, hliníkový jazyk

Těsnost napáječky zabezpečuje bronzová pružina, která tlačí na náboj s těsněním. Tato varianta má delší životnost spouštěcího mechanismu - takzvaný jazyk. Připojovací závit ventilu: G 3/4"¨.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44629

270,00 Kč bez DPH

B

326,70  Kč s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Poradna

 • Snadnější napájení
  Markéta, 3. 11. 2019 16:54:59
  Dobrý den, mám koně od konce srpna ustájené ve starších boxech, napáječky jdou ztuha spustit a koně stále sami nepijí. Pomohla by výměna tohoto dílu ke snadnějšímu spuštění vody? Děkuji, Sedláčková
  • RE: Snadnější napájení
   Ondra, 4. 11. 2019 14:39:35
   Dobrý den, bohužel tento ventil není pro koně příliš vhodný, jelikož pružina, která je v této napáječce jde ztuha zmáčknout a navíc jazyk, není příliš dlouhý. Pro skot je tento ventil vhodný, protože kráva do jazyku narazí a nemá tak citliví nos jako kůň, který do jazyku nenaráží, ale hlavu pokládá proto jsou pro koně lepší napáječky s delším jazykem prohnutým na konci např. 44627 nebo 33944. Pokud už tento ventil máte a koně Vám nepijí můžete zkuste jim vodu párkrát napustit, aby věděli, kde ji mají hledat, ale pokud už k tomu má kůň vybudovaný odpor, tak se to jen tak nenaučí. Bohužel jsou i koně, kteří nesnesou například zvuk, který napáječka vydává při napouštění (syčí) a v tomto případně je lepší zvolit hladinovou (plovákovou) napáječku např. 33664 nebo 44415. Pokud se napáječky rozhodnete vyměnit neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám s výběrem vhodné napáječky pomůžeme.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: