Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy .
Minichaps - materiál velurová kůže, vzadu pružná vsadka vzhled řasená kůže. Barva černá, příjemné, dobře padnoucí. Vhodné jako pracovní.
909,09 Kč bez DPH
1 100,00 Kč s DPH
Skladem
11 variant
B
391,78 Kč / 474,05 Kč
371,90 Kč bez DPH
450,00 Kč s DPH
K dispozici 2 ks
2 varianty
X
Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.
Dobrý den, prosím o radu ohledně velikosti minichapsů pro dceru. Obvod lýtka mám 35 cm, délka kotník koleno 36 cm, obvod pod kolenem 33 cm. Děkuji!
Dobrý den, vel. M je tak akorát. Vyzkoušejte vel. L. Zboží máte možnost do 14 dnů od převzetí vrátit. Viz obchodní podmínky v zápatí e-shopu.
prosím jaká velikost chapsu-lítko 44cm,děkuji
Dobrý den, XXL ale záleží ještě na rozměru od kolene k patě viz tabulka soubory ke stažení.
Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.
Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].