Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Minerální doplněk MIKROS Králík, 1 kg

Minerální krmivo s vitamíny pro výkrm a odchov králíků.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 15160
Minerální doplněk MIKROS Králík, 1 kg Minerální doplněk MIKROS Králík, 1 kg

58,93 Kč bez DPH

B

66,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 15160
  • Balení: 1/10
  • Hmotnost v kg: 1
  • Značka: MIKROP ČEBÍN a.s.

MIKROS KRÁLÍK je minerální krmivo s vitamíny pro drobnochovy a malochovy, které slouží k zajištění optimální hladiny minerálních látek, vitamínů a aminokyselin nezbytných pro výživu dané kategorie hospodářských zvířat. Působí příznivě na zlepšení a udržení zdravotního stavu králíků, jejich hmotnostních přírůstků a reprodukčních schopností. Pozitivně ovlivňuje březost a laktaci samic. Napomáhá ke zvyšování užitkovosti. Zlepšuje příjem a využití krmiva. Obsahem účinných látek doplňuje celkovou denní potřebu těchto látek v krmné dávce.

Doporučené dávkování:

 dávka
Králící ve výkrmu20-80 g na 10 kusů/den podle stáří
Březí a kojící samice5-10 g na kus/den podle stáří

Krmný návod:

MIKROS KRÁLÍK se používá denně, rovnoměrně zamíchaný do krmné dávky, složené z jádra a statkových krmiv. Na začátku výkrmu používejte nižší doporučenou dávku minerálního krmiva MIKROS KRÁLÍK a podle stáří králíků postupně doporučenou dávku zvyšujte. 1 kávová lžička obsahuje cca 7 g.

Surovinové složení minerálního krmiva:

minerální látky, obiloviny, doplňkové látky

Analytické složky: Obsah účinných látek v 1 kg:

učinná látkaobsah v %
Vápník (Ca)20,0 %
Fosfor (P)4,0 %
Sodík (Na)2,0 %
Horčík (mg)0,33 %
Lysin (L-lyzin monohydrochlorid)2,0 %
Methionin (3.1.1. DL-methionin)2,5 %

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].