Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Minerální doplněk MIKROS Králík, 1 kg

Minerální krmivo s vitamíny pro výkrm a odchov králíků.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 15160
Minerální doplněk MIKROS Králík, 1 kg Minerální doplněk MIKROS Králík, 1 kg
Minerální doplněk MIKROS Králík, 1 kg Minerální doplněk MIKROS Králík, 1 kg

58,26 Kč bez DPH

B

67,00 s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 15160
  • Balení: 1/10
  • Hmotnost v kg: 1
  • Značka: MIKROP ČEBÍN a.s.

MIKROS KRÁLÍK je minerální krmivo s vitamíny pro drobnochovy a malochovy, které slouží k zajištění optimální hladiny minerálních látek, vitamínů a aminokyselin nezbytných pro výživu dané kategorie hospodářských zvířat. Působí příznivě na zlepšení a udržení zdravotního stavu králíků, jejich hmotnostních přírůstků a reprodukčních schopností. Pozitivně ovlivňuje březost a laktaci samic. Napomáhá ke zvyšování užitkovosti. Zlepšuje příjem a využití krmiva. Obsahem účinných látek doplňuje celkovou denní potřebu těchto látek v krmné dávce.

Doporučené dávkování:

 dávka
Králící ve výkrmu20-80 g na 10 kusů/den podle stáří
Březí a kojící samice5-10 g na kus/den podle stáří

Krmný návod:

MIKROS KRÁLÍK se používá denně, rovnoměrně zamíchaný do krmné dávky, složené z jádra a statkových krmiv. Na začátku výkrmu používejte nižší doporučenou dávku minerálního krmiva MIKROS KRÁLÍK a podle stáří králíků postupně doporučenou dávku zvyšujte. 1 kávová lžička obsahuje cca 7 g.

Surovinové složení minerálního krmiva:

minerální látky, obiloviny, doplňkové látky

Analytické složky: Obsah účinných látek v 1 kg:

učinná látkaobsah v %
Vápník (Ca)20,0 %
Fosfor (P)4,0 %
Sodík (Na)2,0 %
Horčík (mg)0,33 %
Lysin (L-lyzin monohydrochlorid)2,0 %
Methionin (3.1.1. DL-methionin)2,5 %

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].