Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo akci na dopravu za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL, která platí do 17.6.2024. Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Acidomid K pro králíky Benefeed, 1 l

Prevence množení patogenních bakterií, plísní a kokcidií.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 15175
Acidomid K pro králíky Benefeed, 1 l Acidomid K pro králíky, Mikrop, 1 l
Acidomid K pro králíky Benefeed, 1 l Acidomid K pro králíky, Mikrop, 1 l

117,86 Kč bez DPH

B

132,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 15175
  • Balení: 1/6
  • Hmotnost v kg: 1

Acidomid obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc jako jediný přípravek svého druhu na trhu také glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu.
Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují – proto nedochází k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní již v napájecí vodě.

Složení:
Minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky.

Dávkování:
Podává se do napájecí vody v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody. V počátku podávání doporučejeme dávkování po dobu 2–3 dnů poloviční. Více o dávkování se dočtete v přiloženém souboru o dávkování.

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].