Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

LED mini zkoušečka LACME, do 15 kV, bez uzemnění

Automatické zobrazení při kontaktu s vodičem. 6 LED diod zobrazujících napětí na ohradě (1 kV = 1000 V). Červená dioda signalizující nízké napětí. LED zobrazující vybitou baterii. Automatické vypnutí. Baterie je součástí zkoušečky.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 34106

350,00 Kč bez DPH

B

423,50  Kč s DPH

Není skladem - vyberte si alternativní zboží
Běžně do 10 dnů

Popis produktu

  • Objednací číslo: 34106
  • Balení: 1/5
  • Hmotnost v kg: 0,13
  • Značka: LACME S.A.S.

Zkoušečky pro elektrické ohradníky se používají pro kontrolu napětí na jednotlivých místech ohrad a to nejen na samotné ohradě ale i na přívodu a svorcích zdroje, popřípadě na zemnících tyčích. Doutnavkové jsou spíše orientační. Digitální jsou přesnější a lze s nimi najít i chyby na jednotlivých spojích (uzlech). Zkoušečky, vzhledem k jejich jednoduché konstrukci, nejsou absolutně přesné a naměřené údaje mají informativní charakter. Nesmí se používat na jiné elektroinstalace.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: